English
MÜDEK, mühendislik programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından ulusal bir kalite güvence kuruluşu olarak tanınmaktadır.
MÜDEK, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) asil üyesidir.
MÜDEK, EUR-ACE Etiketi vermek üzere ENAEE tarafından yetkilendirilmiştir.
MÜDEK, Washington Accord üyesidir.

Z. JALE AKYEL

English
1987 yılında ODTÜ Petrol Mühendisliği Bölümü'nden Jeotermal alanında Yüksek Lisansını tamamladı. 1988 yılında Sistem Uzmanı olarak IBM İstanbul'da işe başladı. 28 yıllık IBM hayatı boyunca teknik ve satış rolleri, değişik kademelerde birim yöneticiliği görevlerini üstlendi. 2 yıl İtalya IBM de yurt dışı görevinden sonra Türkiye'ye döndü ve IBM Genel Müdür Yardımcısı olarak ibm.com Satış organizasyonu oluşturdu. IBM Ekosistem Geliştirme Birimi, İnovasyon Merkezi ve IBM Üniversite İlişkileri Yöneticiliği yaptı. Üniversite İlişkileri Birimini kuran ve yöneten Akyel, üniversitelerle birçok Ar-GE, Y.Lisans Programları, ders programlarının oluşturulmasına imza attı. Bahçeşehir Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Şehir Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, Özyeğin Üniversitesi, İTÜ, Işık Üniversitesi, TOBB-ETÜ bu üniversitelerden bazılarıdır. Gönüllü çalışmalarında her zaman eğitim ana konu oldu. 2008 yılından beri MUDEK'de gönüllü değerlendirici olarak görev yapmaktadır. 2014 yılında MÜDEK uyeliği onaylanmıştır ve eğitim komitesi üyesidir.

Son güncelleme: 30/01/2016

 @ MÜDEK 2007-2023 - Tüm Hakları Saklıdır Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim Istanbul A Blok No:20 Kat:9, Maltepe, 34846 Istanbul, Turkey, +90-216-606-0592, infos@mudek.org.tr Web Hosting: daha.net