English
MÜDEK, mühendislik programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından ulusal bir kalite güvence kuruluşu olarak tanınmaktadır.
MÜDEK, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) asil üyesidir.
MÜDEK, EUR-ACE Etiketi vermek üzere ENAEE tarafından yetkilendirilmiştir.
MÜDEK, Washington Accord üyesidir.

TARIK REYHAN

English

ODTÜ 1972 mezunu olan ve Master çalışmasını da aynı üniversitede yapmış olan Tarık Reyhan, doktora çalışmasını 1981 yılında İngiltere'de Birmingham Üniversitesi'nde tamamladı. Aynı üniversitede bir süre çalıştıktan sonra Türkiye'ye dönerek Aselsan A.Ş.'de araştırma mühendisi olarak işe başladı. Aselsan A.Ş.'nde çalıştığı süre boyunca Proje Yöneticiliği, Araştırma Bölüm Müdürlüğü ve Mühendislik Direktörlüğü görevlerini yürütmüş olan Dr. Reyhan, 2001 yılı Şubat ayında Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olarak göreve başlamış ve 2016 yılında ayrılmıştır. Bu tarihten sonra çeşitli şirketlere elektronik ve RF tasarım konularında danışmanlık yapmaya başlamıştır. 2009 yılından beri de MÜDEK program değerlendiricisi olarak görev yapmaktadır ve 2013 yılından beri de MÜDEK derneği üyesidir. Özelleşme alanları, Araştırma-Geliştirme Yönetimi, Telekomünikasyon, Elektronik Harp, Elektromanyetik Uyumluluk, Gece Görüş ve Uzayda Çalışan Haberleşme Cihazları Tasarımıdır.

Son güncelleme: 19/06/2017

 @ MÜDEK 2007-2023 - Tüm Hakları Saklıdır Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim Istanbul A Blok No:20 Kat:9, Maltepe, 34846 Istanbul, Turkey, +90-216-606-0592, infos@mudek.org.tr Web Hosting: daha.net