English
MÜDEK, mühendislik programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından ulusal bir kalite güvence kuruluşu olarak tanınmaktadır.
MÜDEK, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) asil üyesidir.
MÜDEK, EUR-ACE Etiketi vermek üzere ENAEE tarafından yetkilendirilmiştir.
MÜDEK, Washington Accord üyesidir.

E. ORHAN ÖRÜCÜ

English
Ertuğrul Orhan Örücü, İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden 1975 yılında lisans diploması almış, meslek hayatını profesyonel elektrik mühendisi olarak sürdürmektedir. Elektrik Mühendisleri Odası'nın çeşitli kademelerinde görevler almış, halen EMO Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) Daimi komisyonu Başkanlığı, EMO Bilimsel Dergisi teknik editörlüğü ve Elektrik Mühendisliği Dergisi yayın kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir. TMMOB'de danışman olarak görev yaptığı yıllarda TMMOB adına MÜDEK çalışmalarına katılmış ve 2006-2010 yılları arasında TMMOB temsilcisi olarak MÜDEK MAK üyeliği yapmıştır. MÜDEK'in kurucu üyelerinden olan Örücü üç dönemdir MÜDEK Denetleme Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Son güncelleme: 08/06/2017

 @ MÜDEK 2007-2023 - Tüm Hakları Saklıdır Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim Istanbul A Blok No:20 Kat:9, Maltepe, 34846 Istanbul, Turkey, +90-216-606-0592, infos@mudek.org.tr Web Hosting: daha.net