English
MÜDEK, mühendislik programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından ulusal bir kalite güvence kuruluşu olarak tanınmaktadır.
MÜDEK, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) asil üyesidir.
MÜDEK, EUR-ACE Etiketi vermek üzere ENAEE tarafından yetkilendirilmiştir.
MÜDEK, Washington Accord üyesidir.

İFFET İYİGÜN MEYDANLI

English
Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği'nden 1990 yılında mezun olduktan sonra lisansüstü öğrenimine ABD'de Portland State University'de Mühendislik Yönetimi konusunda devam etmiştir. 1992 yılında Arçelik A.Ş. Ar-Ge Merkezinde Ar-Ge Mühendisi olarak iş hayatına atılmıştır. Aynı bölümde, Ar-Ge Uzmanı ve Proje–Teknoloji Yönetimi Grup Sorumlusu olarak çalışan İyigün Meydanlı, 2003–2014 yılları arasında Ar-Ge Direktörlüğünde İnovasyon ve Sistem Geliştirme Yöneticisi çalışmıştır. Haziran 2014 – Kasım 2016 arasında Arçelik İnovasyon Direktörlüğü'nde İnovasyon süreç ve Sistem Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Bu dönem içinde, Ar-Ge yönetimi ve teşvikleri, Ar-Ge işbirlikleri, teknoloji yönetimi, inovasyon süreçleri ve açık inovasyon konularında çalışmalar yürütmüştür. Aralık 2016'da Farplas’ta İnovasyon Direktörü olarak çalışmaya başlayan İffet İyigün Meydanlı; stratejik planlama, inovasyon ve ar-ge süreçlerinden sorumludur. TÜBİTAK Vizyon 2023 projesi Makine–Malzeme panelinde Raportör olarak görev yapan İyigün Meydanlı, aynı zamanda İSO – Kolay Bilgi Seti – Proje Yönetimi Kılavuzunun yazarları arasındadır. “Bilgi Yönetimi ve Uygulamaları” kitabında bölüm yazarı olarak görev almıştır. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarından ulusal ve uluslar arası toplantılarda sunulmuş on beşin üzerinde bildirisi bulunmaktadır. Aynı zamanda MÜDEK gönüllü değerlendiricileri arasındadır.

Son güncelleme: 12/02/2017

 @ MÜDEK 2007-2023 - Tüm Hakları Saklıdır Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim Istanbul A Blok No:20 Kat:9, Maltepe, 34846 Istanbul, Turkey, +90-216-606-0592, infos@mudek.org.tr Web Hosting: daha.net