English
MÜDEK, mühendislik programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından ulusal bir kalite güvence kuruluşu olarak tanınmaktadır.
MÜDEK, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) asil üyesidir.
MÜDEK, EUR-ACE Etiketi vermek üzere ENAEE tarafından yetkilendirilmiştir.
MÜDEK, Washington Accord üyesidir.

BERÇİN GÜN

English
Berçin Gün 1956 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamlayarak 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Genel Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bugüne kadar Kalite, Kalite Yönetim Sistemleri, Toplam Kalite, İş Mükemmelliği, Stratejik Yönetim ve Planlama, Yöneticilik, İş Analizi, İnsan Kaynakları alanları başta olmak pek çok konuda uzmanlık, temel beceri ve yetkinlik programlarına katılmıştır. 2007 yılında da, EFMD CEL tarafından akredite edilmiş uzaktan Executive MBA programını tamamlamıştır. İş hayatına 1979 yılında GENOTO Otomotiv A.Ş.de başlamış ve 1984 yılına kadar Talaşlı İmalat Atölye Şefi olarak görevini sürdürmüştür. 1984 yılında Anadolu Grubu Çelik Montaj fabrikasına ürün mühendisi olarak geçmiş ve daha sonra Endüstri Mühendisliği Departman Yöneticiliği görevini 3 yıl boyunca yürütmüştür. 1987 yılında Adapazarı Lucas Elektrik A.Ş.de Teknik Bölümler Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam etmiştir. 1989 yılında İstanbul'a dönerek, Alarko Şirketler Topluluğu Holding Bünyesinde yer alan Sistem Organizasyon Bölümünde göreve başlamış ve 9 yıl boyunca burada bölüm yöneticisi olarak görevini sürdürmüştür. 1998 yılında Alarko'daki görevinden ayrılarak Prof. Dr. İbrahim Kavrakoğlu ile birlikte Yönetici Danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2012 yılına kadar Kavrakoğlu Grubunda iş hayatını yönetim danışmanlığının yanı sıra e-öğrenme teknolojileri ve uzaktan yetişkin eğitimleri konularında Ar-Ge ve proje geliştirme çalışmalarına öncülük etmiştir. 2012 yılında Türkiye Kalite Derneğinde (KalDer) Gelişim ve Eğitim Direktörü olarak başlamış ve 2014 yılından itibaren de Türkiye Mükemmellik Ödülü Sekreterliği görevini üstlenerek profesyonel iş hayatını sürdürmektedir. 1994 yılından beri, 2013 yılında KalDer' de yeni görevine kadar kesintisiz olarak Türkiye Mükemmellik Ödülü sürecinde, tüm kategorilerde değerlendiricilik ve baş değerlendiricilik görevini sürdüren Berçin Gün evli ve bir çocuk babasıdır.

Son güncelleme: 22/02/2017

 @ MÜDEK 2007-2023 - Tüm Hakları Saklıdır Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim Istanbul A Blok No:20 Kat:9, Maltepe, 34846 Istanbul, Turkey, +90-216-606-0592, infos@mudek.org.tr Web Hosting: daha.net